Niezapomniany Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 6 – 8

Zgodnie z tradycją naszej szkoły, dnia 21 marca odbyły się uroczyste obchody Pierwszego Dnia Wiosny, zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. W programie znalazły się: wybory Miss i Mistera Wiosny, konkurs Mam Talent, zabawy integracyjne dla zespołów klasowych oraz rozstrzygnięcia wiosennych konkursów.
Laureaci w klasach 6-8: Miss Wiosny – Patrycja Wytrykowska 6c; I Vicemiss Wiosny – Maja Woźniak 8d; II Vicemiss Wiosny – Weronika Konowrocka 7c. Mister Wiosny – Łukasz Zięcina 8b; I Vicemister Wiosny – Mikołaj Błaszczak 7c; II Vicemister Wiosny – Daniel Lema 6d. Mam Talent: I – klasa 8b – Ula Dorosz (śpiew), Weronika Kuka (taniec); II – klasa 8c – Natalia Pacholak (śpiew); III – klasa 6d – śpiew, gra na instrumentach muzycznych. Krzyżówka wiosenna: I klasa 7c; II klasa 6d; III klasa 6b. Wiosna naszymi oczami (plakat wiosenny): I – 6a; II – 6d, 8c. Wiosenna sala (wystrój sali): I – 7c. Imprezę prowadziła Sylwia Tomaszewska 8b oraz Marysia Zimna 8c.
Organizatorzy: Monika Rzążewska, Przemysław Jurewicz, Krzysztof Sowiński.

Rating: 8.4/10 (16 votes cast)
Niezapomniany Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 6 - 8, 8.4 out of 10 based on 16 ratings