Dziewczęta z Halinowa wicemistrzyniami powiatu mińskiego w unihokeju!

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Mińskiego w Unihokeju Dziewcząt (rocznik 2006 i młodsze). We wtorek (15.01.19) dziewczęta rywalizowały w eliminacjach. Dzięki świetnej grze pewnie awansowały do finału, który odbył się w sobotę (19.01.19) w hali sportowej SP4 w Mińsku Mazowieckim.
Dziewczęta rozegrały wspaniałe spotkania, zostawiając na boisku mnóstwo zdrowia. W każdym meczu dały z siebie wszystko, nie odpuszczając przeciwniczkom w żadnej sytuacji boiskowej. Wicemistrzostwo powiatu to olbrzymie osiągnięcie, które wszyscy zapamiętamy na długo. Warto podkreślić, że zdecydowaną większość naszej reprezentacji stanowiły dziewczęta młodsze. Zawodniczki rezerwowe również spisały się znakomicie – gdy nie były na boisku głośno dopingowały swoje koleżanki, zbierały cenne doświadczenie z myślą o kolejnych latach gry. Niezmiernie cieszy nas, że trzeci rok z rzędu przywozimy medal z Mistrzostw Powiatu w unihokeju. Serdecznie Wam gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły!

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – SP St. Niedziałka
II miejsce – SP Halinów
III miejsce – SP 2 Mińsk Mazowiecki
IV miejsce – SP 1 Mińsk Mazowiecki
Naszą szkołę reprezentowały: Wera Kijewska, Oliwia Jakubowicz (6D); Patrycja Mroczek (6A); Julia Michalska (5A); Sylwia Jakubowicz, Patrycja Kosiorek (5G); Wiktoria Karpińska (4B); Adrianna Płaza, Marta Ziarko, Antosia Andrusiuk, Martyna Mirosz, Anna Beczek (4D); Marysia Jadczak (4F); Natalia Wrana, Asia Sztyrak (4A); Lena Podrucka (6C); Weronika Lis (7A)
Trener Przemysław Jurewicz
Zdjęcia: Weronika Lis, Lena Podrucka

Wszystkie wyniki oraz więcej zdjęć na blogu „WF z Klasą”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (12 votes cast)
Dziewczęta z Halinowa wicemistrzyniami powiatu mińskiego w unihokeju!, 8.7 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej