Trzecioklasiści w akcji „Sprzątanie świata 2018”

W piątek 21 września 2018 roku uczniowie klas trzecich ruszyli do akcji „Sprzątanie świata 2018”. Akcja organizowana już od kilkunastu lat przez Fundację Nasza Ziemia to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie czystego otoczenia, prawidłowego gospodarowania odpadami oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Uczniowie klas trzecich wyposażeni w worki i rękawiczki ruszyli do walki o czyste ulice i teren wokół szkoły. Trzeba przyznać, że po zakończeniu zbiórki worki były solidnie wypełnione, a uczniowie zadziwieni różnorodnością odpadów.
Wychowawczynie klas III

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (10 votes cast)
Trzecioklasiści w akcji „Sprzątanie świata 2018”, 8.2 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej