Pasowanie na czytelnika

Tradycją naszej szkoły jest uroczystość „Pasowania na czytelnika”. W tym roku odbyła się ona 25.04.2018 r. Podczas tej uroczystości wszyscy pierwszoklasiści zostali symbolicznie przyjęci w poczet czytelników przez panią bibliotekarkę w obecności starszych kolegów i koleżanek oraz pani dyrektor. W części artystycznej wystąpili uczniowie klas drugich przygotowani przez swoich wychowawców. Drugoklasiści z dużym zaangażowaniem recytowali i śpiewali piosenki zachęcając swoich młodszych kolegów do samodzielnego czytania książek i dbania o nie. Na pamiątkę uroczystości pasowania pierwszoklasiści otrzymali dyplomy przygotowane przez panią bibliotekarkę i zakładki do książek, które zostały wykonane przez uczniów klas trzecich i ich wychowawców.
Wychowawcy klas II

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (12 votes cast)
Pasowanie na czytelnika, 8.4 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej