Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 1 – 3

21 marca to dzień, w którym zawitała do nas wiosna. Zrobiło się ciepło, a nawet gorąco… Dzień okazał się wyjątkowy i niepowtarzalny, bogaty w artystyczne działania. Niektórzy uczniowie wyrazili chęć zaprezentowania swoich różnorodnych umiejętności, pasji, a nawet talentów. Widzieliśmy tańce – klasyczne i współczesne, słuchaliśmy utworów muzycznych w wykonaniu młodych wykonawców, a także podziwialiśmy wyjątkowe prace plastyczne. Każdy uczestnik występujący w tegorocznej edycji konkursu ,,MAM TALENT” został doceniony i nagrodzony, a widzowie mieli świetną okazję do wspólnej zabawy i przywitania wiosny na wesoło.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.7/10 (6 votes cast)
Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 1 - 3, 5.7 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej