Dziewczęta z Halinowa w finale mistrzostw powiatu w siatkówce!

Dnia 22 marca 2018 roku w naszej szkole odbył się półfinał powiatowych rozgrywek w minisiatkówce dziewcząt (grupa A). Do rywalizacji przystąpiły zespoły: SP Halinów, SP1 Mrozy, SP Dobre, SP Ruda. Zmagania dostarczyły nam wielu emocji. Jesteśmy niezmiernie dumni z postawy naszej reprezentacji, która pomimo kilku słabszych momentów w swojej grze, dużej dawki stresu – zawsze potrafiła odwrócić losy spotkania, co przełożyło się na zwycięstwo we wszystkich meczach!

Klasyfikacja końcowa:
I SP Halinów – awans do finału
II SP1 Mrozy – awans do finału
III SP Dobre
IV SP Ruda

Gratulacje! Czekamy na finał!
Naszą szkołę reprezentowały: Sylwia Tomaszewska 7b; Weronika Lis, Weronika Sado, Ewelina Pieńkowska, Julia Rek;; Martyna Pietrzyk, Dominika Penszkal, Joanna Smoderek; Magda Dobosiewicz; Patrycja Mroczek.
Trener: Przemysław Jurewicz
Więcej zdjęć oraz wyniki wszystkich meczów na blogu „WF z Klasą”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
Dziewczęta z Halinowa w finale mistrzostw powiatu w siatkówce!, 10.0 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej