Prezentacja historyczna

15 lutego w naszej szkole odbyła się prezentacja historyczna przeprowadzona przez członków Stowarzyszenia Historycznego „Radosław”, które propaguje patriotyzm wśród dzieci i młodzieży. Tematem spotkania byli Żołnierze Wyklęci. Podczas lekcji uczniowie z klas drugich i trzecich dowiedzieli się kim byli Żołnierze Wyklęci, o co i z kim walczyli. Obejrzeli również eksponaty z czasów II Wojny Światowej oraz pełne umundurowanie żołnierza PSZ. Przy okazji spotkania odbyła się zbiórka rzeczy piśmiennych i plastycznych dla Domu dziecka nr.1 w Warszawie im. Martyny Falskiej. Akcja spotkała się dużym odzewem wśród rodziców i ich dzieci, za co serdecznie dziękuję.
Koordynator spotkania-Agnieszka Podbielska.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Prezentacja historyczna, 10.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej