Ula Dorosz w Telewizji POLSAT

W czasie Świąt Bożego Narodzenia na antenie Telewizji POLSAT można było zobaczyć uczennicę naszej szkoły Urszulę Dorosz. Ula u boku Krzysztofa Ibisza wystąpiła w roli współprowadzącego program „Kolędowanie z Fundacją POLSAT”. Nasza uczennica miała również możliwość wspólnego kolędowania na scenie obok Anny Wyszkoni, Natalii Szroeder oraz zespołu Enej. W trakcie świątecznego koncertu pokazane zostały efekty działań i osiągnięcia Fundacji POLSAT. W trakcie programu nasza uczennica rozmawiała o projektach w które angażuje się Fundacja Polsat m.in.z: Prezes Fundacji Polsat Krystyna Aldridge-Holc, prof. Mirosław Wielgoś, dr Przemysław Kosiński, dziennikarzami Polsatu News i „Wydarzeń” Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała, a także prowadzącymi program „Wystarczy Chcieć” – Izabela Talabska z Olafem i Bartosz Kwiatek. Program wg scenariusza i reżyserii Haliny Przebindy.
Ponadto Ula bierze obecnie w konkursie telewizyjnym programu TELE5. – Zostań Gwiazdą. Konkurs ma formułę internetowo telewizyjną. Ula występuje z nagraniem piosenki w j.angielskim One call away. Nagranie jest dostępne na stronie Facebook, na której można polubić nagranie, udostępnić swoim znajomym. Ula już jest w czołówce najbardziej popularnych wykonawców.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (29 votes cast)
Ula Dorosz w Telewizji POLSAT, 9.3 out of 10 based on 29 ratingsPowrót do strony głównej