Nagrody i magia świąt

W dniu 22 grudnia, przed przedstawieniem jasełkowym Pani Katarzyna Woś, w imieniu Rady Rodziców wręczała nagrody dla laureatów konkursu „Ozdoba Bożonarodzeniowa”. Konkurs już kolejny rok organizują rodzice naszej szkoły, a uczniowskie prace sprzedawane są podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Dochód ze sprzedaży zasila konto Rady Rodziców, która sponsoruje liczne nagrody i inne przedsięwzięcia szkoły. Tak zamyka się łańcuch ludzi dobrej woli, dzięki którym szkoła może realizować wspólnie z rodzicami różne inicjatywy. Nagrody w konkursie sponsorowała Rada Rodziców i sklep Pszczółka Maja.
Tego dnia czekała również miła niespodzianka uczniów, którzy na zajęciach plastycznych z Panią Agatą Sokołowską wykonali ozdoby choinkowe i ofiarowali je na sprzedaż podczas kiermaszu organizowanego w celu pomocy niepełnosprawnemu chłopcu. Firma Polkomtel doceniła otwarte serca dzieci i każdemu z nich ofiarowała tablet.
Tego dnia już nikt nie miał wątpliwości, że ofiarowane przez nas dobro wraca do nas i to w najmniej oczekiwanym momencie. To po prostu magia świąt.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (15 votes cast)
Nagrody i magia świąt, 7.6 out of 10 based on 15 ratingsPowrót do strony głównej