I miejsce w gminnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora ZSP w Halinowie

W dniu 13.21.2017 na hali sportowej w ZSP w Halinowie został rozegrany turniej piłki nożnej, w którym wzięła udział młodzież z Halinowa, Okuniewa, Cisia i Sulejówka. Rywalizacja na boisku przebiegała w duchu fair-play i miłej atmosferze. W turnieju zdecydowane zwycięstwo odniosła drużyna ze szkoły podstawowej w Halinowie, wygrywając wszystkie mecze i tracąc tylko jedną bramkę. ZSP w Halinowie reprezentowali: B. Matusik, D. Komorek, B. Zbroiński, Ł. Zięcina, E. Filipowski, O. Marczyk, K. Pustoła, P. Jarosz, M. Krzysztoszek i J. Gąsiorek. Zawody sportowe uświetniała grupa taneczna w składzie: N. Gomoła, G. Domańska, K. Kaługa, O. Lewandowska, L. Sosińska, I. Niemczak, J. Karpińska, O. Pasik, N. Woźniak, L. Korczyk, A. Ludwiniak, M. Świerzewska i M. Gadomski.
Szczegółowe wyniki turnieju —>>>
Organizator: Karol Trojniel

Organizator: Karol Trojniel

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (13 votes cast)
I miejsce w gminnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora ZSP w Halinowie, 8.6 out of 10 based on 13 ratingsPowrót do strony głównej