Koncert Życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej

„Czternastego października wpisujemy do dziennika dobre stopnie wszystkim, co pracują w szkole!” – słowami tej piosenki uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego przypomnieli ideę Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Lidia Kołakowska, rozpoczynając uroczyste obchody tego wyjątkowego dnia w naszej szkole, podkreśliła, że to święto uczniów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi jest doskonałą okazją do złożenia życzeń, podziękowań i gratulacji za trud pracy pedagogicznej, wychowawczej i opiekuńczej. Dlatego kolejnym punktem uroczystości było wyróżnienie najbardziej zasłużonych pracowników szkoły Nagrodami Dyrektora. Następnie uczniowie zaprezentowali część artystyczną, w której koncertowo wyśpiewali szczere życzenia, wyznania i ciche prośby swoim pedagogom oraz pracownikom administracji i obsługi. Na liście specjalnych dedykacji muzycznych znalazły się m.in.: „Dyrektorskie tango…”, „Uczyć się z Panią chcę dzień i noc…”, „Będziesz moją Panią…”, „Serduszko puka w rytmie cza-cza…”. Program artystyczny uświetniły również występy grupy tanecznej, która dała prawdziwy popis sprawności ruchowej, tańcząc w rytmie popularnych przebojów: „Wyginam śmiało ciało…” oraz „Despasito”. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło również upominków od Samorządu Uczniowskiego, który obdarował wszystkich pracowników szkoły ręcznie wykonanymi kwiatkami oraz słodyczami. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor podziękowała wszystkim artystom za dostarczenie wielu wzruszeń podczas akademii oraz nauczycielom, którzy przygotowali część artystyczną: p.W. Augustyniak, p. M. Lipiec, p. M. Lesiak, p. Popławskiej, p. Nadrowskiemu i p. M. Chróścik.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (25 votes cast)
Koncert Życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 8.6 out of 10 based on 25 ratingsPowrót do strony głównej