Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wyróżniający się w pracy nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi otrzymali Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie. Nagrodzeni nauczyciele Szkoły Podstawowej: Hanna Anczarska, Milena Chróścik, Małgorzata Cudny, Joanna Gójska, Przemysław Jurewicz, Hanna Konowrocka, Anna Krupa-Szczepańska, Anna Ludwiniak, Anna Mazur, Małgorzata Podolak, Elżbieta Rokicka, Kamila Sielecka, Marianna Strupiechowska, Magdalena Szulim, Iwona Wojtaszek, Zalewska Elżbieta. Nagrodzeni nauczyciele przedszkola i oddziałów przedszkolnych: Luiza Błaszczak, Iwona Giezek, Ewa Koryciak, Julia Łabędź, Izabela Lesińska, Marta Woźnica. Nagrodzeni pracownicy administracji: Marta Kulma, Zofia Kwiatkowska, Teresa Rosa, Dorota Tkaczyk, Aneta Wocial. Nagrodzeni pracownicy obsługi: Barbara Grzegorczyk, Monika Linde, Urszula Pastuszak, Marianna Pietrzyk, Krystyna Płochocka, Alicja Rek, Mariola Smoderek, Zofia Wieczorek, Teresa Żukowska. Miło nam poinformować, że w tym dniu za szczególne osiągnięcia Nagrodę Burmistrza Halinowa otrzymali nauczyciele Agnieszka Kupiec, Ewa Kupiec, Anna Przybysz oraz Dyrektor ZSP w Halinowie Lidia Kołakowska.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów i zadowolenia w dalszej pracy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.9/10 (14 votes cast)
Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 7.9 out of 10 based on 14 ratingsPowrót do strony głównej