Iluzja na wesoło

Czy wiecie, co to jest Latająca Chata Tajemnic, Zakręcony Domek, Pokój Amesa czy Lewitujący Kran? Potraficie przejść przez labirynt luster? Poradzicie sobie na ścieżce trapera?
Uczniowie klasy 4 c i d już to wiedzą i potrafią, bowiem w towarzystwie opiekunów: pani Renaty Parobczak, pani Hanny Anczarskiej , pani Agnieszki Kupiec oraz pana Przemysława Jurewicza 7 czerwca br. odwiedzili park edukacji i rozrywki o nazwie „FARMA ILUZJI” we wsi Mościska k. Woli Życkiej, poznając przy tym wyżej wymienione atrakcje oraz mnóstwo innych.

Tego dnia między 11.30, a 15.00 pięćdziesięcioro jeden uczniów naszej szkoły oddało się aktywnej zabawie oraz wypoczynkowi na kilkuhektarowej działce otoczonej pięknymi lasami z mnóstwem atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najwięcej wrażeń wywołały: Labirynt Luster i Tunel Zapomnienia. Wiele emocji, nawet wywołujących strach, wzbudził Grobowiec Faraona i Zakręcony Domek. Ciekawym przeżyciem było wejście do Pokoju Amesa oraz do Latającej Chaty Tajemnic. Na Farmie dzieci mogły obcować z iluzyjnymi eksponatami typu: Magiczny Domek, Lewitujący Kran i Studnia Nieskończoności. Po obiedzie wycieczkowicze wypoczywali w Zatoce Piratów oraz korzystali z innych atrakcji parku.
Nasza wyprawa trwała długo, gdyż wyjechaliśmy o godz. 8:35, a wróciliśmy o 18.00. Miło było oderwać się od szarej codzienności i przenieść w świat magii i imaginacji. To była wspaniała wyprawa, z której przywieźliśmy pamiątki, zdjęcia i wspomnienia.
R. Parobczak, H. Anczarska, A. Kupiec, P. Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
Iluzja na wesoło, 10.0 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej