Dzień Sportu Szkolnego

Dnia 2 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego. Nauczyciele z okazji Dnia Dziecka przygotowali uczniom mnóstwo atrakcji sportowych. Każda osoba mogła spróbować swoich sił w sportowych konkurencjach indywidualnych, a reprezentacje klas zmierzyły się w turniejach gier zespołowych. Oficjalne rozpoczęcie przygotowała Pani Edyta Grzęda z gimnazjalistami, przez co mogliśmy wszyscy poczuć się jak na prawdziwych Igrzyskach Olimpijskich. Następnie Pani Dyrektor Lidia Kołakowska złożyła życzenia wszystkim obecnym oraz oficjalnie otworzyła Szkolne Igrzyska Olimpijskie. Zdobywcy miejsc na podium otrzymali dyplomy oraz drobne upominki od Rady Rodziców. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy świetnych wyników!

Więcej zdjęć oraz wszystkie wyniki dostępne na blogu „WF z Klasą”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.9/10 (7 votes cast)
Dzień Sportu Szkolnego, 9.9 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej