III miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej chłopców klas IV-VI o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie 18 maja wziął udział w turnieju koszykówki chłopców szkół podstawowych. W zawodach tych udział wzięło sześć szkół z Sulejówka i Gminy Halinów, gospodarzem była Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulejówku. W pierwszej fazie turnieju drużyny podzielone zostały na dwie grupy. Szkoła Podstawowa w Halinowie rywalizowała w grupie II ze Szkołą Podstawową w Okuniewie i z „trójką” z Sulejówka. Naszej drużynie udało się wyjść do fazy pucharowej na drugim miejscu, niestety przegraliśmy walkę w półfinale ze Szkołą Podstawową nr 1 i został nam mecz o trzecie miejsce ze Szkołą Podstawową nr 2, w którym pewnie zwyciężyliśmy. Zwycięzcami turnieju zostali koszykarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sulejówku. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali uczniowie klas VI: Łukasz Zięcina, Emil Filipowski, Karol Witanowski, Wiktor Podrucki, David Mickiewicz, Adrian Rosik, Dominik Grzęda, Michał Galemba.
Opiekun: Karol Trojniel

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (7 votes cast)
III miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej chłopców klas IV-VI o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek, 7.4 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej