Konkurs „Kartka Świąteczna dla chorego”

W listopadzie 89 uczniów klas I–III z naszej szkoły przystąpiło do konkursu plastycznego „Kartka świąteczna dla Chorego”. Konkurs został zorganizowany przez Ośrodek Hospicjum Domowe w Warszawie i stanowi część akcji „Pola Nadziei” – programu poświęconego uwrażliwianiu dorosłych i dzieci na potrzeby ludzi chorych i cierpiących. Zgodnie z regulaminem konkursu 10 najładniejszych prac przeszło do II etapu. 8 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu w siedzibie Organizatora. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
I miejsce Adam Jerzak, II miejsce Aleksandra Wójtowicz oraz Magdalena Antoniuk. Wyróżnienia: Oliwia Bondyra oraz Oliwia Jaworska.
Warto dodać, że do konkursu organizowanego przez Hospicjum Domowe przystąpili uczniowie klas I–III z 38 szkół podstawowych – tym bardziej wyróżnienie 5 prac naszych uczniów z nadesłanych 10 bardzo nas cieszy. Pozostałe kartki świąteczne, zaopatrzone w życzenia, zostaną przekazane podopiecznym domów opieki Promyk i Matuzalem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (7 votes cast)
Konkurs "Kartka Świąteczna dla chorego", 7.6 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej