Gminna Wigilia

17 grudnia 2016 roku Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie miał zaszczyt gościć Mieszkańców Gminy Halinów na dorocznej Wigilii organizowanej przez Burmistrza Halinowa Adama Ciszkowskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Halinowie Marcina Pietrusińskiego oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Gminne Centrum Kultury. Uroczystość rozpoczął Ksiądz Prałat Rafał Szewczyk odczytaniem Ewangelii, Ksiądz Proboszcz Jan Ruciński wspólną modlitwą, a Burmistrz Halinowa Adam Ciszkowski – życzeniami świątecznymi dla mieszkańców naszej gminy. Łamanie się opłatkiem, wspólna wieczerza i kolędowanie stworzyły rodzinną atmosferę. Imprezę uświetnił występ młodzieży muzykującej przy Gminnym Centrum Kultury, koncert kolęd w wykonaniu orkiestry dętej straży pożarnej z Okuniewa, ale również „Przybieżeli do Betlejem” w wykonaniu samorządowców wspieranych przez halinowski Caritas. Niech ta serdeczna atmosfera trwa przez cały rok.


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (8 votes cast)
Gminna Wigilia, 8.0 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej