Kiermasz Bożonarodzeniowy

17 grudnia Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Halinowie zorganizowała Kiermasz Bożonarodzeniowy. Do przygotowania włączyli się również nauczyciele. W szkole p. Anna Krupa-Szczepańska zorganizowała konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową. Uczniowie wspólnie z rodzicami wykonali śliczne ozdoby świąteczne, które zostały sprzedane na kiermaszu. Zebrane pieniądze zasilą kasę Rady Rodziców, co powiększy fundusz przeznaczony na nagrody dla uczniów w różnych szkolnych konkursach. W ten sposób łańcuszek ludzi dobrej woli przysłuży się społeczności szkolnej. Wszystkim zaangażowanym Rodzicom i Nauczycielom serdecznie dziękujemy.
Do zobaczenia za rok.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.3/10 (10 votes cast)
Kiermasz Bożonarodzeniowy, 5.3 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej