Zdrowy uśmiech to piękny uśmiech.

Dnia 23 listopada 2016r. w ramach profilaktyki higieny jamy ustnej, uczniów klasy IIIf odwiedziła asystentka stomatologiczna, pani Agnieszka Basiak. Uczniowie wzięli udział w pogadance na temat prawidłowego dbania o jamę ustną, dowiedzieli się, jak ważne dla naszego zdrowia jest codzienne mycie zębów, sposób odżywiania oraz regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym. Dużym zainteresowaniem cieszył się również edukacyjny film animowany pt. „W krainie Zębolandii”. Na koniec spotkania nasi goście podarowali wszystkim dzieciom szczoteczki i pasty do zębów. To była ciekawa i pouczająca lekcja za którą bardzo DZIĘKUJEMY.
Justyna Mirosz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (14 votes cast)
Zdrowy uśmiech to piękny uśmiech., 7.5 out of 10 based on 14 ratingsPowrót do strony głównej