Spotkanie z aktorką Dorotą Zawadzką-Chwedorowicz

Dnia 28 października 2016 r. świetlicę szkolną odwiedziła p. Dorota Zawadzka-Chwedorowicz – aktorka filmowa i teatralna, która przybyła na spotkanie z uczniami na zaproszenie p. M. Szulim i p. E. Zalewskiej oraz dzięki uprzejmości p. E. Zawadzkiej – mamy aktorki i jednocześnie nauczycielki wychowania przedszkolnego w Przedszkolu w Halinowie. Celem spotkania był udział aktorki w prowadzonej w naszej szkole akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Już na samym początku p. Dorota nawiązała bardzo dobry kontakt z dziećmi, co przyjemnie wpłynęło na miłą atmosferę całego zdarzenia. Pani Dorota przeczytała dzieciom bajkę G. Kasdepke pt. „A ja nie chcę być księżniczką”. Dobór tekstu i jego znakomita, wręcz mistrzowska interpretacja sprawiły, że dzieci słuchały z ogromnym zaciekawieniem i zainteresowaniem. Bardzo dobrze odpowiadały też na pytania związane z prezentowanym tekstem. Spotkanie zakończyło się podziękowaniem oraz wręczeniem drobnego upominku aktorce przez uczniowską delegację. Dzieci jeszcze dłuuugo nie chciały wypuścić p. Doroty ze świetlicy…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (12 votes cast)
Spotkanie z aktorką Dorotą Zawadzką-Chwedorowicz, 9.0 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej