Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca 2016 uroczyście pożegnaliśmy mijający rok szkolny. A rok był pełen wydarzeń, imprez i konkursów. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni za sukcesy w dziedzinie nauki. Nagrodę Burmistrza Halinowa otrzymały uczennice: Julia Gomulska, Maja Antoniuk, Sandra Kosiec.
Nagrodę ufundowaną przez Gminną Spółdzielnię Samopomoc Chłopska otrzymała Julia Gomulska. Nagrodę Rady Rodziców za najlepszy wynik na sprawdzianie otrzymali: Julia Gomulska, Adam Ziarko, Gabriela Bogdaniuk, Justyna Popowska. Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie otrzymali: Maleńczyk Michał, Litwińczuk Bartłomiej, Tomaszewska Sylwia, Kuka Weronika, Korczyk Laura, Miros Zuzanna, Antoniuk Maja, Bogdaniuk Gabriela, Gomulska Julia, Kosiec Sandra, Popowska Justyna, Zwierz Amelia, Ziarko Adam, Terlecka Marcela. Wszystkim gratulujemy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (20 votes cast)
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016, 8.7 out of 10 based on 20 ratingsPowrót do strony głównej