II miejsce w VI Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Reprezentacja naszej szkoły w piłkę nożną zajęła II miejsce w turnieju piłki nożnej, w którym brało udział siedem szkół z Sulejówka i z Gminy Halinów. W Zawodach, które odbyły się 16.06.2016r. w szkole podstawowej nr 3 w Sulejówku, nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając swoje mecze pewnie i w znakomitym stylu. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasi uczniowie rywalizowali ze starszymi kolegami z innych szkół, ponieważ nasza drużyna składała się z uczniów klas IV i V: Emil Filipowski, Łukasz Zięcina, Bartosz Zbroiński, Bartosz Matusik, Michał Chruśliński i Dominik Komorek. W turnieju ulegliśmy dopiero w finale szkole podstawowej nr 1 w Sulejówku.Wyniki poszczególnych meczów:
Grupa A:
SP Cisie – SP Halinów 0 : 2
SP nr 3 w Sulejówku – SP Halinów 0 : 2
SP Okuniew – SP Halinów 0 : 0
Półfinał:
SP Halinów – SP Brzeziny 5 : 1
Finał:
SP Halinów – SP nr 1 w Sulejówku 1 : 3

Opiekun: Karol Trojniel

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (9 votes cast)
II miejsce w VI Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, 6.0 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej