Wielki Bal Szóstoklasistów!

Dnia 11 czerwca 2016 r. odbył się długo oczekiwany bal uczniów klas szóstych zorganizowany przez ich Rodziców, przy udziale Dyrekcji szkoły i wychowawców. Punktualnie o godzinie 17.00 szóstoklasiści rozpoczęli po raz pierwszy część oficjalną polskim tańcem narodowym – polonezem, co niewątpliwie zapisze się na kartach historii naszej placówki. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Lidia Kołakowska, która powitała uczniów, nauczycieli i wychowawców, rodziców i przybyłych gości. Potem przedstawicielka Rady Rodziców, p. Iwona Rogala zaprosiła zebranych na poczęstunek i życzyła wszystkim udanej zabawy.
Świetna impreza trwała do późnych godzin nocnych, a w trakcie niej miłym akcentem były piosenki dedykowane wychowawcom, nauczycielom, rodzicom, rówieśnikom i pamiątkowe sesje fotograficzne. Słowem: tańce, hulanki, swawole…
Młodzież klas szóstych wspaniale się bawiła i długo nie chciała dopuścić do zakończenia balu, który z pewnością na długo zapisze się w ich wspomnieniach.
Wychowawcy klas szóstych:
Jadwiga Siwek, Anna Mazur, Agnieszka Kupiec, Renata Parobczak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.1/10 (16 votes cast)
Wielki Bal Szóstoklasistów!, 9.1 out of 10 based on 16 ratingsPowrót do strony głównej