„Świat roślin i zwierząt w oczach małych ekologów”

W etapie szkolnym, konkursu plastycznego o tematyce ekologicznej, wzięło udział 23 prace. Jak należało się spodziewać mali artyści stanęli na wysokości zadania i stworzyli prawdziwe dzieła sztuki dziecięcej. Największa konkurencja panowała wśród najmłodszych uczniów. Pierwszaki przygotowały 12 prac, z klas drugich wpłynęło 7 prac, a z klas trzecich 3 prace, które automatycznie przeszły do etapu gminnego.
W etapie gminnym, naszą szkołę reprezentowali:
Klasa I: Anna Wojdyga 1d, Filip Heliński 1e, Anna Kacprzyk 1f
Klasa II: Maciej Gójski 2f, Wojciech Tankielun 2f, Michał Litwińczuk 2e
Klasa III: Oliwier Bondyra 3a, Karolina Lachowska 3b, Kacper Łukasiak 3b
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy talentu i zachęcamy do tworzenia kolejnych, przepięknych obrazów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (5 votes cast)
„Świat roślin i zwierząt w oczach małych ekologów”, 9.2 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej