Interaktywne zajęcia w Multicentrum

W kwietniu 2016 r. uczniowie klas: II c, III a, III b i III d uczestniczyli w wycieczkach do Multicentrum w Warszawie. Wychowawcy w/w klas zorganizowali wyjazdy na interaktywne zajęcia dla swoich uczniów w trosce o ich wszechstronny rozwój. Każda klasa wyjeżdżała innego dnia, ponieważ zajęcia prowadzone są w małych grupach. W trakcie tych zajęć uczniowie musieli wykazać się aktywnością, myśleniem twórczym, a także umiejętnością współpracy w zespole. W czasie zajęć wykorzystywane były programy komputerowe np. do tworzenia muzyki lub rozwiązywania zagadek logicznych. Część uczniów zajmowała się konstruowaniem z klocków ciekawych pojazdów mechanicznych. Umiejętności te na pewno przydadzą się w dalszym zdobywaniu wiedzy.
Organizatorzy: Iwona Wojtaszek, Beata Fruba, Elżbieta Jerzak, Katarzyna Świerczyńska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.9/10 (7 votes cast)
Interaktywne zajęcia w Multicentrum, 6.9 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej