Rozwiązanie konkursu Ochotniczej Straży z Długiej Kościelnej

20 kwietnia do naszych najstarszych przedszkolaków zawitali niecodzienni goście… tak, tak byli to nasi zaprzyjaźnieni strażacy. Oczywiście i tym razem strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą zawodową, przestrzeganiem zakazów, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie: pożaru, burzy oraz wypadku. Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.
Jednak tym razem strażacy przyjechali do nas, także po to, aby rozwiązać ogłoszony przez siebie konkurs na najładniejszą kolorowankę. W związku z tym wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, były także wyróżnienia oraz nagrody za trzy pierwsze miejsca oraz nagroda specjalna.
Strażakom bardzo serdecznie dziękujemy za wizytę, miło spędzony czas oraz uśmiech na twarzach dzieci.

Rating: 8.8/10 (4 votes cast)
Rozwiązanie konkursu Ochotniczej Straży z Długiej Kościelnej, 8.8 out of 10 based on 4 ratings