Wyniki konkursu „Wodę z kranu piję zdrowo żyję”

Obchody Światowego Dnia Wody uczniowie naszej szkoły spędzili w Wielgolasie Duchnowskim. W programie uroczystości było zwiedzanie Stacji Uzdatniania Wody, prezentacja „Woda i praca”, a także rozdanie nagród laureatom konkursu „Wodę z kranu piję zdrowo żyję”. Niezmiernie nam miło, że pierwszą nagrodę otrzymał uczeń naszej szkoły Daniel Lema, a wyróżnienie Dyrektora Zakładów Komunalnych i Burmistrza Halinowa otrzymał Tomasz Maroszek. Wyróżnienie otrzymali: Maciej Gójski, Beniamin Kuśmider, Julia Okoń, Karolina Jackiewicz, Oliwia Kiczuk, Wiktoria Rosa, Natalia Rusak, Paulina Sowińska, Weronika Bereda, Sebastian Płatek, Karolina Lachowska, Paulina Szafrańska, Piotr Lis, Jakub Łasek, Hanna Tomaszewska, Kijewska, Mateusz Ptaszyński. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Nasza szkoła otrzymała w nagrodę źródełko wody, które po zainstalowaniu zaspokoi pragnienie wszystkich naszych wspaniałych uczniów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (9 votes cast)
Wyniki konkursu "Wodę z kranu piję zdrowo żyję", 9.0 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej