Powitanie wiosny w klasach I – III

21 marca 2016 r. klasy I-III radośnie powitały nadejście kalendarzowej wiosny. Tydzień wcześniej kl. III b i kl. III c przygotowały barwne i humorystyczne plakaty zapowiadające co będzie się działo tego dnia. W poniedziałek uczniowie i nauczyciele przyszli do szkoły w kolorowych strojach. Aby zaczarować wiosnę we wszystkich klasach odbywały się wesołe gry i zabawy. Każdy uczeń wcześniej zaplanował jak przyjemnie spędzić czas w gronie kolegów i koleżanek. W kilku klasach miały miejsce wiosenne warsztaty plastyczne. Bajkowe, kolorowe powitanie wiosny zakończyliśmy wspólnym apelem, na którym były rozdawane nagrody i dyplomy z odbytych wcześniej konkursów.
Organizatorzy: Elżbieta Jerzak, Agnieszka Podbielska, Elżbieta Rokicka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.2/10 (6 votes cast)
Powitanie wiosny w klasach I - III, 6.2 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej