DRODZY DARCZYŃCY!

Z największą nieukrywaną radością i satysfakcją ogłaszamy olbrzymi sukces akcji „Pomóżmy zwierzętom w schronisku”.
Zgodnie z zapowiedzią dary zbieraliśmy przez tydzień, tj. od 08.01 do 15.01.2016 r. Codziennie kolejne zastępy uczniów przynosiły podarunki dla zwierzaków. Na zapleczu sali 115 rosła góra toreb i pudełek, w których można było dostrzec wszystko, co zwierzętom potrzebne: suchą karmę, puszki mięsne, przekąski, kocyki miseczki, smycze, obroże, kagańce, preparaty przeciwko pchłom i kleszczom, szczotki, zabawki. Nad całością, oprócz nauczycielek przyrody oraz samorządu szkolnego, czuwała inicjatorka akcji Sylwia Tomaszewska – uczennica klasy V b, która z błyskiem w oczach i uśmiechem na twarzy oglądała piętrząca się hałdę. Ostatecznie (podczas pakowania) okazało się, że zebraliśmy 7 (bardzo ciężkich!) worków podarunków. Oprócz darów rzeczowych Sylwia wraz z członkami samorządu zebrała także na potrzeby zwierzaków 540 zł, która to kwota została wpłacona na konto schroniska w Józefowie.
Dziękujemy Ci, Sylwio! Dzięki Twojemu wielkiemu sercu, my mieliśmy możliwość okazania wielkości naszych.
P.S.
Składamy podziękowania mamie Sylwii, p. Dorocie Tomaszewskiej, która zajęła się dostarczeniem darów do schroniska.


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (12 votes cast)
DRODZY DARCZYŃCY!, 9.3 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej