Konkurs Plastyczny Kartka Świąteczna dla Chorego „Ubogi Jezus w Betlejem nadzieją dla ubogich”

Konkurs zorganizowany przez Hospicjum Domowe w Warszawie miał na celu uwrażliwienie dzieci i młodzieży na problemy osób chorych i niepełnosprawnych. Do konkursu przystąpiło 60 uczniów z klas I–III i 17 uczniów z oddziałów zerowych. W etapie szkolnym komisja przyznała w sumie 11 pierwszych miejsc w klasach I – III i 9 pierwszych miejsc w oddziałach zerowych. Prace tych uczniów zostały przekazane do Hospicjum, aby w okresie Bożego Narodzenia mogły trafić do podopiecznych placówki. Pozostałe kartki zostały również w okresie świątecznym przekazane pensjonariuszom domu opieki Matuzalem, który znajduje się na terenie naszej gminy.
Zobacz szczegółowe wyniki konkursu w klasach I – III.
Zobacz szczegółowe wyniki konkursu w oddziałach zerowych.

Prace uczniów klas I – III

Prace dzieci z oddziałów zerowych

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (11 votes cast)
Konkurs Plastyczny Kartka Świąteczna dla Chorego „Ubogi Jezus w Betlejem nadzieją dla ubogich”, 7.0 out of 10 based on 11 ratingsPowrót do strony głównej