Podziel się… książką

Pod koniec listopada zaproponowałam swoim uczniom włączenie się do akcji przeprowadzanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mińsku Mazowieckim. Miała ona na celu zebranie jak największej liczby książek dla malców z oddziału dziecięcego Szpitala Powiatowego w tejże miejscowości. Liczyłam, że spotka się ona ze zrozumieniem ze strony moich podopiecznych i obudzi w nich chęć pomocy innym. Uczniowie nie zawiedli tych oczekiwań, dzięki czemu w ubiegły czwartek mogliśmy przekazać chorym dzieciom aż 284 książki! Na pewno sprawią im one wiele radości, a to wszystko jest możliwe dzięki wielkim sercom szkolnych darczyńców.
A. Kupiec, nauczyciel języka polskiego
Przeczytaj o szczegółach akcji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (5 votes cast)
Podziel się… książką, 7.8 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej