Świąteczne warsztaty artystyczne w klasie III a i III b

17 grudnia 2015 r. z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w klasie III a i klasie III b odbyły się świąteczne warsztaty artystyczne prowadzone przez specjalistów. W sali lekcyjnej zapachniało siankiem, zapanowała wyjątkowa atmosfera. Uczniowie jednej, a następnie drugiej klasy z ogromnym zaangażowaniem i w skupieniu wykonywali aniołki i szopki. Ukończone prace dzieci zostały pięknie zapakowane i zabrane do domu z zamiarem podarowania najbliższym. Tego dnia w czasie zajęć towarzyszyły uczniom kolędy, dzięki czemu wszyscy poczuli, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.
Życzymy wszystkim Wesołych Świąt.
Wychowawcy klas: Beata Fruba, Elżbieta Jerzak

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.7/10 (3 votes cast)
Świąteczne warsztaty artystyczne w klasie III a i III b, 5.7 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej