Dzień Babci i Dziadka w 0B

Zgodnie z tradycją, dzieci z grupy 0B, przygotowały występ dla swoich dziadków. Jak zawsze były wierszyki, piosenki, drobne upominki przygotowane przez dzieci. Nie zabrakło także uśmiechu od wnucząt, który tym razem powędrował do najbliższych w formie przygotowanego filmiku.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym o Ewangelii według św. Jana dla klas 0-IV

Chętnych prosimy o oddanie prac katechetom do 16 lutego 2021r. Do tego etapu należy wybrać dowolny fragment z Ewangelii wg św. Jana, który należy zobrazować dowolną techniką na kartce formatu A4 lub A3. Praca wymaga opisania na odwrocie wg wzoru: imię i nazwisko ucznia, adres szkoły, klasa, imię i nazwisko katechety prowadzącego zajęcia z klasą, a także ilustrowany w pracy fragment „Ewangelii wg św. Jana”.
Nauczyciele religii

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Dzień Łamigłówek w 0D i 0B

28 stycznia obchodziliśmy Dzień Łamigłówek. Obie grupy łamały swoje główki nad rozwiązywaniem specjalnie dla nich przygotowanych zadań. Zerówkowicze z ochotą rozszyfrowywały kolejno: zagadki, rebusy czy zadania matematyczne, które uczą logicznego myślenia oraz rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Układały puzzle oraz grały w różnorodne gry: memory, chińczyka. Zabawa była wspaniała! Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe znaczki „Małego mistrza” oraz lizaki. Obu drużynom serdecznie gratulujemy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)Strona 1 z 11