Ciekawa biologia

Pomimo panującej pandemii zdalna nauka nie musi być nudna! Dowodzą tego prezentowane niżej, pomysłowe prace wykonane przez uczniów klas 7. Każdy sposób na utrwalenie i powtórzenie najważniejszych wiadomości o budowie ciała człowieka jest dobry. Gratulujemy świetnych pomysłów.

Wiecej »

Rating: 10.0/10 (6 votes cast)

0A i Skrzaty włączyły się w obchody Dnia Puzzli

Dnia 29 stycznia dzieci z grupy 0A i Skrzaty włączyły się w obchody Dnia Puzzli. Dzień Puzzli to także dzień łamigłówek i krzyżówek. Dzieci rozpoczęły ten dzień od znanej im piosenki „Krasnoludek” przy której bardzo chętnie zatańczyły. Następnie nasi zerówkowicze dostali zadania, z którymi świetnie sobie poradzili, a emocji i satysfakcji było wiele. Dzieci dowiedziały się, że rozwiązywanie łamigłówek uczy logicznego myślenia, rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Ćwiczy też spostrzegawczość, koncentrację i cierpliwość.

Wiecej »

Rating: 8.7/10 (3 votes cast)