XI Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Polskiej

Zapraszamy uczniów klas I – IV do udziału w eliminacjach szkolnych XI POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI I PROZY POLSKIEJ „Nie było nas, był las. Nie będzie nas, czy będzie las?”.

Zobacz regulamin —>>>

Rating: 7.8/10 (8 votes cast)

W II d świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Dzieci wspólnie z wychowawcą przygotowały program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Następnie dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki.
Rating: 8.9/10 (8 votes cast)

Wycieczka 0A i 0B do sali zabaw w Warszawie

W piątek 31 stycznia dzieci z klasy 0A i 0B wybrały się do sali zabaw „FunDigiloo” w Warszawie. Humory dopisywały wszystkim już podczas jazdy autokarem. Po dotarciu na miejsce, dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpiecznej zabawy. W tym bajkowym miejscu zerówkowicze miały do dyspozycji ogromną konstrukcję zabawową, a w niej duży wybór zjeżdżalni, basenów z piłeczkami, trampoliny, samochody, piankowe klocki do układania, tory przeszkód i wiele innych atrakcji. Była to doskonała okazja do integracji dwóch klas oraz spożytkowania pokładów energii.

Rating: 7.4/10 (7 votes cast)