Erasmusowska przedsiÄ™biorczość – Kalendarz na 2020

W ramach realizacji zadań projektowych w ostatnich dwóch miesiącach został przygotowany kalendarz na 2020 rok.
Tematem przewodnim były zadania zrealizowane w okresie przedświątecznym, warsztaty tematyczne i wywiad z przedsiębiorcą. Nasza szkoła była odpowiedzialna za grafikę kalendarza, natomiast wszystkie szkoły były zobowiązane do przesłania zdjęć i opisu zrealizowanych działań. Partnerskie placówki przysłały ustalone materiały koordynatorowi projektu p. K. Tulewicz, natomiast pani K. Jurecka, pracownik GCK opracowała graficznie kalendarz. W ocenach wszystkich krajów partnerskich powstał imponujący kalendarz projektowy o tematyce przedsiębiorczej.
Składamy podziękowanie pani K. Jureckiej za wiele godzin poświęconych na wykonanie kalendarza i p. D. Kowalczykowi za życzliwość i pomoc w realizacji międzynarodowego projektu.

Rating: 8.0/10 (9 votes cast)