Zakończenie szkoły klas ósmych

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.1/10 (26 votes cast)Zakończenie roku szkolnego klas 4 – 7

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.2/10 (26 votes cast)Jura Krakowsko-Częstochowska – wycieczka klasy 8b i 8d

W dniach 20 – 22 maja 2019 r. odbyła się trzydniowa wycieczka do Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w której uczestniczyli uczniowie klasy VIII b i VIII d.
Pierwszym punktem wyjazdu było zwiedzanie jedynego w Europie Muzeum Zapałek w Częstochowie. Następnie ósmoklasiści zobaczyli Zamek w Olsztynie oraz odbyli zajęcia z paintballu łuczniczego. Niesamowitych wrażeń uczestnikom wycieczki dostarczyło przejście ścieżką przyrodniczą w Złotym Potoku. Kolejny dzień młodzież spędziła na zwiedzaniu zamków: w Bobolicach i w Ogrodzieńcu. Największą atrakcją tego dnia były zajęcia wspinaczkowe. Po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem doświadczonej kadry instruktorów, uczniowie zmierzyli się z przeszkodami, pokonując własne słabości. Ostatniego dnia ósmoklasiści byli w Pieskowej Skale, gdzie uczestniczyli w trójwymiarowym pokazie oraz podziwiali Maczugę Herkulesa. Odbyli też pieszą wędrówkę do najpopularniejszej na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego- Jaskini łokietka. Wycieczka krajoznawcza do Jury Krakowsko-Częstochowskiej z pewnością pozwoliła poznać uczniom zakątek ojczyzny, rozwinęła zainteresowania kulturą regionalną i wzbogaciła ich wiedzę o tej krainie geograficznej.
Opiekunowie: Iwona Wierzbicka, Anna Ludwiniak, Andrzej Żbik.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (12 votes cast)Dzień Mamy i Taty oraz zakończenie roku szkolnego w 0E

12 czerwca nasze przedszkolaki odwiedzili rodzice. Okazja była bardzo ważna bo tego dnia obchodziliśmy święta naszych najbliższych. Po zaprezentowaniu programu artystycznego dzieci wręczyły swoim rodzicom drobne upominki, jednak to nie był jeszcze koniec. Druga część występów, znacznie krótsza, dotyczyła pożegnania przedszkola. Po recytacji wierszyków oraz zaśpiewaniu piosenki pt. „Wakacje, wakacje” dzieci otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe książeczki. Uroczystość zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem oraz pysznym tortem przygotowanym przez rodziców.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/10 (3 votes cast)Przedstawienie ”Kaczka Dziwaczka” w wykonaniu rodziców dzieci z grupy 0E

14 czerwca rodzice dzieci z grupy 0E przygotowali dla swoich pociech niespodziankę. Tym razem to oni wcielili się w aktorów i na scenie zaprezentowali przedstawienie pt. „Kaczka Dziwaczka” nawiązujące do tolerancji. Po występie dzieci zostały zaproszone do wspólnego przygotowania pysznego deseru w postaci babeczek z bitą śmietaną i owocami. Zaskoczenie i radość dzieci były ogromne. Wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie przedstawienie serdecznie dziękujemy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/10 (3 votes cast)Konkurs plastyczny „Praca strażaka”

Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursu plastycznego „Praca strażaka” odbyła się 13 czerwca 2019r. Głównymi celami konkursu było: zainteresowanie dzieci tematyką ochrony przeciwpożarowej, rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych uczniów, wzbogacanie warsztatu plastycznego i rozwijanie różnorodnych form i technik plastycznych.
Przyznano nagrody i wyróżnienia:
Klasy I: 1 miejsce Karol Mieczkowski kl. 1b, 2 miejsce Wiktoria Wilińska kl. 1a, 3 miejsce Lena Kiczuk kl. 1d
Klasy II: 1 miejsce Filip Szubarczyk kl. 2d; 2 miejsce Zofia Natkańska kl. 2d; 3 miejsce Łukasz Chudek kl. 2e
Klasy III: 1 miejsce Kacper Kasza kl. 3a; 2 miejsce Mateusz Górecki 3a
Wyróżnienia:Bartosz Grzegorczyk, Aneta Buta, Wiktoria Kulesza, Alicja Rosik, Emilia Schiffers, Barbara Brach, Liliana Marzeion, Maja Kublik, Leon Sylwestrowicz, Bartosz Ostrowski. Serdecznie gratulujemy. Organizator: Joanna Szczepańska.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.1/10 (7 votes cast)Strona 1 z 3123