Podziękowanie

My – rodzice Amelki i ona sama chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy włożyli swoje wielkie serca i ogromny trud, aby uzbierać tak dużą kwotę na rehabilitację Amelki. Bez Was nie byłoby to możliwe. Ze środków uzyskanych za zbieranie nakrętek Amelka dzielnie ćwiczy codziennie z uśmiechem i ani razu nie zapłakała.
Pamiętajcie, że to Wy macie siłę, aby sprawić, że ten świat będzie lepszy. To Wy możecie nieść pomoc tym najsłabszym. Czasami potrzebna jest pomoc rzeczowa, a czasami dobre słowo, albo tylko dobra myśl o kimś. Dalej kontynuujcie Wasze „małe dzieło” bo potrzebujących jest wielu i wielu czeka na Waszą pomoc.
Gorąco ściskamy. Amelka i Rodzice.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.6/10 (17 votes cast)Wszystkie dzieci nasze są

„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów.
Nieważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi”.
Jan Paweł II

Szkolny Klub Wolontariatu –„NAKRĘTKA” działa od wielu lat w naszej szkole. Naszym głównym celem jest kształtowanie postawy otwartej wobec świata i ludzi potrzebujących pomocy. Jak działamy? To proste! Zbieramy plastikowe nakrętki i w ten sposób pozyskujemy pieniądze na aktualne potrzeby naszych podopiecznych. Tak też się stało i tym razem. W czerwcu 2018r. odbyła się uroczysta Gala pod patronatem burmistrza Halinowa, podczas której zostały wręczone fundusze dla Amelki Rak. W ciągu dwóch lat udało nam się uzbierać 4000 zł!!! Galę uświetniły występy artystyczne uczniów naszej szkoły: Weroniki Kuka, Sylwii Tomaszewskiej, Urszuli Dorosz, Mai Witkowskiej, Amelki Dziołak, Oliwii Bondyra, zespołów: Polskie Ptaszniki, Biedronki, Tęczowe dziewczyny i szkolny zespół teatralny uczniów z klas IV i V w ramach realizacji projektu unijnego „Wsparcie w rozwoju edukacyjnym dzieci i młodzieży z gminy Halinów”. Prezenterami byli: Oliwia Lewandowska, Sylwia Tomaszewska, Nina Gomoła, Beniamin Kuśmider i Urszula Dorosz.

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (12 votes cast)Strona 1 z 11