Międzynarodowy Dzień bez Przemocy

W dniu 2 października 2023r. z okazji MiÄ™dzynarodowego Dnia bez Przemocy w Å›wietlicy szkolnej odbyÅ‚y siÄ™ zajÄ™cia odnoszÄ…ce siÄ™ do tematyki przemocy. Dzieci zdobyÅ‚y wiedzÄ™ czym jest przemoc, jakie sÄ… jej rodzaje i jak jej przeciwdziaÅ‚ać. MiaÅ‚y możliwość przekazania wÅ‚asnych spostrzeżeÅ„. Z tej okazji dzieci tworzyÅ‚y prace plastyczne na temat „Stop przemocy”. Wszyscy uczniowie znakomicie wykazali siÄ™ kreatywnoÅ›ciÄ…. W tym ważnym dniu wychowanków Å›wietlicy odwiedziÅ‚ Pan Policjant, który przeprowadziÅ‚ z dziećmi pogadankÄ™ na temat możliwoÅ›ci przeciwdziaÅ‚ania oraz informowania sÅ‚użb przez najmÅ‚odszych o zaistniaÅ‚ych aktach przemocy. Policjant nauczyÅ‚ dzieci miÄ™dzynarodowego gestu dÅ‚oniÄ… „Help me – pomóż mi”. Podczas spotkania dzieci miaÅ‚y mnóstwo pytaÅ„, na które Pan Policjant umiejÄ™tnie odpowiadaÅ‚. Panu Policjantowi oraz wszystkim uczestnikom zajęć serdecznie dziÄ™kujemy.
Organizator: Joanna Szczepanik

Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
Międzynarodowy Dzień bez Przemocy, 5.5 out of 10 based on 2 ratings