Pierwsze klasy w teatrze

Dnia 05.04.2023 uczniowie klasy 1a ora 1e wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Teatru Guliwer w Warszawie na przedstawienie pt. „Calineczka”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą, uwrażliwianie na piękno oraz krzewienie kultury i estetyki żywego słowa. Dzieci przypomniały sobie jak bezpiecznie podróżować autokarem i jak kulturalnie zachowywać się w teatrze. Kontakt z żywym aktorem oraz niezwykła sceneria wywarła na ich ogromne wrażenie. Z wypiekami na twarzy oglądały przedstawienie i przeżywały kolejne losy Calineczki. Po powrocie do szkoły dzieci z entuzjazmem opowiadały o obejrzanym przedstawieniu.
A. Krupa-Sczepańska, M. Koprowicz-Waszczuk

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Pierwsze klasy w teatrze, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej