Wspaniały występ naszych drużyn w Mistrzostwach Województwa w Unihokeju Dziewcząt!

Dnia 7.12.22 i 8.12.22 w SP4 w Mińsku Mazowieckim nasze dwie drużyny rywalizowały w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (mistrzostwach województwa) w unihokeju dziewcząt. Młodsza drużyna rozpoczęła zawody od zwycięstwa w pierwszym meczu. Niestety już w drugim meczu jedna z naszych podstawowych zawodniczek doznała kontuzji i nie mogła już wystąpić w pozostałych meczach. Wszystkim popsuły się humory, jednak nie poddaliśmy się i pomimo tej trudnej sytuacji udało nam się wyjść z grupy i tym samym awansować do dalszych gier. W bardzo zaciętym półfinałowym meczu niestety przegraliśmy jedną bramką, natomiast w meczu o 3 miejsce pewnie wygraliśmy i zdobyliśmy pierwszy medal na mistrzostwach województwa w historii naszej szkoły!
Starsza drużyna również po ciężkiej walce wyszła z grupy i awansowała do dalszych rozgrywek. W półfinale po bardzo zaciętym meczu był remis, dlatego należało rozegrać rzuty karne, w których w dramatycznych okolicznościach przegraliśmy minimalnie 0:1. W meczu o 3 miejsce również był remis i ponownie do rozstrzygnięcia potrzebny był konkurs rzutów karnych, w którym znowu pechowo, dosłownie „o włos” ulegliśmy 0:1. Byliśmy naprawdę bardzo blisko medalu, ale niestety w tym dniu zabrakło nam trochę szczęścia i ostatecznie starsza drużyna zajęła tak jak w poprzednim roku 4 miejsce w województwie!
Cała drużyna składa serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Halinowa – Adamowi Ciszkowskiemu, Pani Adriannie Makos oraz Gminie Halinów za sfinansowanie transportu na zawody.
Dziękujemy również Panu Cyprianowi Grabowskiemu za wsparcie finansowe drużyny, pomoc w opiece i poświęcony nam czas.
Dziękujemy!

Klasyfikacja końcowa (dzieci):
1. SP Zabrodzie
2. SP Święcice
3. SP Halinów
4. SP 85 Warszawa

Klasyfikacja końcowa (młodzież):
1. SP 73 Warszawa
2. SP4 Zielonka
3. SP Zielonki-Parcela
4. SP Halinów
Naszą szkołę reprezentowały:
Halinów 2010 i mł.: Zosia Pazio, Michalina Karasiewicz, Ola Grabowska, Lena Trzpil, Małgosia Pietrak, Agata Bąk, Ala Dul, Ala Sadłowska, Laura Chojnacka, Julia Bielińska.
Halinów 2008-09: Marysia Jadczak, Julia Ciechomska, Antosia Andrusiuk, Marta Ziarko, Karolina Zagórna, Wiktoria Karpińska, Natalia Adamiec Zosia Goduńska.
Wielkie gratulacje!
Trener Przemysław Jurewicz
Cała drużyna składa serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Halinowa – Adamowi Ciszkowskiemu, Pani Adriannie Makos oraz Gminie Halinów za sfinansowanie transportu na zawody.
Dziękujemy również Panu Cyprianowi Grabowskiemu za wsparcie finansowe drużyny, pomoc w opiece i poświęcony nam czas.
Dziękujemy!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
Wspaniały występ naszych drużyn w Mistrzostwach Województwa w Unihokeju Dziewcząt!, 10.0 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej