Halinów z podwójnym Mistrzostwem Regionu Siedleckiego w Unihokeju Dziewcząt!

Dnia 25.11.22 i 29.11.22 w SP4 w Mińsku Mazowieckim nasze dwie drużyny wzięły udział w kolejnym etapie szkolnych rozgrywek w unihokeju dziewcząt – Międzypowiatowych Igrzyskach Dzieci oraz Młodzieży, w których spotkali się mistrzowie wszystkich powiatów z regionu siedleckiego.
Nasze drużyny rozegrały wspaniałe zawody – pewnie wygrały wszystkie mecze i tym samym awansowały na najwyżej rangi zawody w szkolnym współzawodnictwie sportowym – Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej (mistrzostwa województwa), które odbędą się 7 i 8 grudnia. Warto podkreślić, że jest to drugi rok z rzędu, w którym udało nam się awansować na tej rangi zawody w dwóch kategoriach wiekowych, co nigdy wcześniej nie zdarzyło się w historii szkoły.
Naszą szkołę reprezentowały:
Halinów 2010 i mł.: Michalina Karasiewicz, Ola Grabowska, Lena Trzpil, Małgosia Pietrak, Agata Bąk, Ala Dul, Ala Sadłowska, Julia Bielińska (nieobecna Zosia Pazio i Laura Chojnacka).
Halinów 2008-09: Marysia Jadczak, Julia Ciechomska, Antosia Andrusiuk, Marta Ziarko, Karolina Zagórna, Wiktoria Karpińska, Natalia Adamiec, Zosia Goduńska.
Wielkie gratulacje!
Trener Przemysław Jurewicz

Cała drużyna składa serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Halinowa – Adamowi Ciszkowskiemu, Pani Adriannie Makos oraz Gminie Halinów za sfinansowanie transportu na zawody. Dziękujemy!

Rating: 9.0/10 (9 votes cast)
Halinów z podwójnym Mistrzostwem Regionu Siedleckiego w Unihokeju Dziewcząt!, 9.0 out of 10 based on 9 ratings