Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa w Języku Angielskim

W grudniu, Uczniowie z terenu Gminy Halinów wziÄ™li udziaÅ‚ w pierwszej edycji Gminnego Projektu dla klas 2 oraz 3 „NajpiÄ™kniejsza Kartka Bożonarodzeniowa w JÄ™zyku Angielskim”. Serdecznie dziÄ™kujemy Uczniom ZSP w Halinowie, ZSP w Okuniewie, ZSP w Cisiu oraz Uczniom SP W Chobocie za przygotowanie przepiÄ™knych prac projektowych. Karty wykonane zostaÅ‚y w wielu ciekawych technikach oraz nawiÄ…zywaÅ‚y do tradycji Å›wiÄ…teczno-zimowych. PodziÄ™kowania przesyÅ‚amy również dla nauczycieli jÄ™zyka angielskiego z terenu Gminy Halinów za rozpropagowanie ww. projektu wÅ›ród Uczniów naszej gminy. Wybrane prace wyeksponowane zostaÅ‚y na tablicy poÅ›wiÄ™conej projektom z jÄ™zyka angielskiego w budynku A na I piÄ™trze ZSP w Halinowie. DziÄ™kujemy i z niecierpliwoÅ›ciÄ… czekamy na kolejne edycje.
Organizatorzy projektu: Małgorzata Kuriata i Kamila Zbiciak (j. angielski ZSP w Halinowie).

Rating: 7.4/10 (9 votes cast)
Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa w Języku Angielskim, 7.4 out of 10 based on 9 ratings