Klasa 1b i 2d z wizytą w Kurkowie

W piękny majowy dzień uczniowie z klas 1b i 2d wyjechali na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „Kurkowo” w Rudzie Tarnowskiej. Na miejscu czekały wesołe Panie animatorki, które zafundowały wszystkim mnóstwo ciekawych atrakcji. Każdy mógł nauczyć się puszczać ogromne bańki mydlane, zrobić żelowe świece dla kochanych mam, sprawdzić swoją siłę fizyczną przeciągając linę. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością budując budowle w wielkich klocków, wzięli udział w zawodach sportowych i poznali mieszkańców Kurkowa. W trakcie zabaw nie zabrakło też pysznych kiełbasek, które dodały wszystkim sił do dalszych zabaw na świeżym powietrzu. Radości i uśmiechu było co niemiara.
Ewa Mielcarz, Justyna Mirosz, Elżbieta Rokicka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (3 votes cast)
Klasa 1b i 2d z wizytą w Kurkowie, 8.3 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej