Pasowanie uczniów klas 1 na czytelników

Zgodnie z naszą szkolną tradycją uczniowie klas drugich przygotowują dla pierwszoklasistów uroczyste Pasowania na Czytelnika biblioteki szkolnej. Pod czujnym okiem wychowawczyń klas drugich uczniowie zaprezentowali ciekawą część artystyczną. Podczas występu nie zabrakło znanych postaci z bajek i baśni, a także piosenek, które wprowadziły wszystkich w miły nastrój. Aktorzy przypomnieli również pierwszakom zasady korzystania z biblioteki oraz jak należy obchodzić się z książką by służyła jak najdłużej wszystkim uczniom naszej szkoły. Pasowanie przeprowadziła Pani bibliotekarka Sylwia Mróz, a uczniowie klas trzecich wykonali dla pierwszaków pamiątkowe zakładki do książek.
Wychowawczynie klas 2

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (4 votes cast)
Pasowanie uczniów klas 1 na czytelników, 9.5 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej