Kiermasz świąteczny w klasach 1-3 na Adopcję Serca

W grudniu dzieci z klas 1 i 2 rozpoczęły radosne przygotowania do kiermaszu świątecznego: uczniowie z klas 1 pięknie ozdabiali drewniane aniołki, a uczniowie z klas 2 własnoręcznie malowali drewniane bombki. Dzieci były bardzo dumne z siebie i szczęśliwe, bo nie spodziewały się, że potrafią wykonać tak piękne ozdoby świąteczne. Bardzo wiele bombek i aniołków trafiło do ich wykonawców. Uczniów wspierali w ich działaniach nauczyciele, którzy również wykonali na kiermasz dekoracje świąteczne. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom z klas 1-3 oraz ich rodzicom, a także nauczycielom, bo z kiermaszu świątecznego, który odbywał się na długich przerwach, zostało zebrane 435 zł. Od początku roku szkolnego na Adopcję Serca zostało zebrane 1020 zł.
WARTO PODAWAĆ DOBRO DALEJ. DZIĘKUJEMY!
Hanna Kulesza, Joanna Gójska

Rating: 8.9/10 (8 votes cast)
Kiermasz świąteczny w klasach 1-3 na Adopcję Serca, 8.9 out of 10 based on 8 ratings