Podaj miłość dalej

W grupie Animals Halinów są same talenty. Jedni pięknie malują, inni robią ciekawe prezentacje o zwierzętach, pieką smaczne ciasteczka, organizują spotkania z ciekawymi ludźmi, mają szalone pomysły i są bardzo kreatywni. Wiele rzeczy nas różni, ale jest coś co nas łączy – wrażliwość na los drugiego człowieka i cierpiących zwierząt. Po dwóch latach zbierania nakrętek dla Amelki Rak nadszedł czas na galę, aby uroczyście wręczyć uzyskane ze sprzedaży korków pieniądze na rehabilitację naszej małej bohaterki. Postanowiliśmy czynnie włączyć się w nadchodzącą uroczystość. Prezenterami byli: Oliwia, Sylwia, Nina, Beniamin i Ula. Sylwia z Ulą przygotowały również piękny utwór muzyczno – wokalny. Podczas uroczystości Klaudia w imieniu naszej „załogi” złożyła Amelce życzenia. Wszyscy zaśpiewaliśmy 100 lat i wręczyliśmy upominki. Była to lala – syrenka, która najwyraźniej wpadła w oko Amelce, bo natychmiast przytuliła ją do serca.

Zgodnie z tradycją wieloletniej akcji NAKRĘTKA wręczyliśmy również książkę pt.: „Podaj miłość dalej”. Wzruszający był moment, w którym podszedł Dawid, aby ofiarować Amelce białego łabędzia z papieru zrobionego misternie metodą origami.
Wierzymy w to, że miły uśmiech, ciepłe spojrzenie, komplement, dobre słowo, drobny gest, podanie ręki, miły prezent może zmienić wiele. Czasem tak mało wystarczy, by sprawić, że ktoś poczuje się wyjątkowo.

Organizator i opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu „ANIMALS HALINÓW” Małgorzata Cudny oraz klasy IV-VIII

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (58 votes cast)
Podaj miłość dalej, 9.4 out of 10 based on 58 ratingsPowrót do strony głównej