Konkurs Kartka i Ozdoba Bożonarodzeniowa

17 grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na kartkę i ozdobę bożonarodzeniową. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Halinowie we współpracy z FUNDACJĄ POLSAT. Wszystkie prace oddane na konkurs zostały w dniu 10 grudnia sprzedane na Kiermaszu Rękodzieła by pomóc dziewięcioletniemu Arturowi, choremu na rdzeniowy zanik mięśni. Zebrano 6500 zł – pieniądze zostały przekazane na leczenie i rehabilitację Artura – podopiecznego fundacji POLSAT. Do konkursu przystąpiło ponad 100 uczniów z klas I–VIII. Zgodnie z regulaminem ustalonym przez organizatora przyznano nagrody w dwóch kategoriach wiekowych. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom w imieniu swoim i Artura serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i za okazaną pomoc.
Organizatorzy: Agata Sokołowska, Maria Lipiec.

Wyniki konkursu —>>>

Rating: 9.2/10 (5 votes cast)
Konkurs Kartka i Ozdoba Bożonarodzeniowa, 9.2 out of 10 based on 5 ratings