„Ostatnia książka świata” spektakl promujący czytelnictwo

Dnia 8 czerwca br. uczniowie klas drugich zebrali się w jednej z sal naszej szkoły i obejrzeli spektakl pt. „Ostatnia książka świata” w wykonaniu aktorów z Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” w Krakowie. Drugoklasiści z dużym zaciekawieniem oglądali widowisko pokazujące, co by się stało, gdyby zabrakło książek. Uczniowie przekonali się, jak pozytywnie czytanie wpływa na rozwój intelektualny człowieka, rozwija wyobraźnię i wrażliwość u czytelników oraz uczy właściwej postawy wobec książek i czytelnictwa. Widzów zachwyciły także kolorowe kostiumy, rekwizyty oraz oprawa muzyczna.
Spektakl został sfinansowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Halinów, za co bardzo dziękujemy.

Rating: 8.2/10 (6 votes cast)
„Ostatnia książka świata” spektakl promujący czytelnictwo, 8.2 out of 10 based on 6 ratings