Od października ruszamy z innowacją w klasach drugich

„Klasa w terenie” to innowacja realizowana w klasach drugich. Jej głównym założeniem jest promowanie wartości edukacji na świeżym powietrzu. Zachęcenie nauczycieli i uczniów do „opuszczenia” swoich sal lekcyjnych i spędzenia czasu poza budynkiem szkoły. Wszystko po to, aby promować edukację terenową — prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającą formę edukacji na świecie, angażującą różne zmysły.
Program innowacji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (5 votes cast)Zaproszenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sulejówku

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sulejówku zaprasza na spotkanie GRUPY WSPARCIA dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością (ruchową, intelektualną, słuchową, wzrokową, zaburzeniami rozwoju – w tym z Zespołem Aspergera) w dniu 26 września 2023 roku o godz. 17.00.
Zaproszenie

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)Bierzemy udział w drugiej edycji akcji „Szkoły pełne talentów”

Odbieraj Talenciaki za zakupy!

Od 1 września do 5 listopada br. w sklepach Lidl Polska klienci w zamian za dokonane zakupy za min. 50 zł, będą otrzymywać specjalne vouchery – Talenciaki. Można je przekazać naszej szkole do 10 listopada. W tegorocznym katalogu znajduje się aż 120 różnych nagród z 7 kategorii. Każda szkoła może wybrać to, czego najbardziej potrzebuje. A więc do dzieła!!! Zbierajmy TALENCIAKI dla naszej szkoły!

W jaki sposób przekazać Talenciaka?
Jest kilka możliwości przekazania punktów szkole.

– Przekazując Talenciaki fizycznie – wrzucając je do specjalnie przygotowanych pudełek, które pojawiły się przy wejściach do naszej szkoły.
lub
– Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.
– Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny naszej szkole: Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Halinowie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)Unihokeistki z Halinowa powołane na zgrupowanie reprezentacji województwa!

mozu logo Z wielką dumą i radością informujemy, że decyzją Mazowieckiego Okręgowego Związku Unihokeja trzy uczennice naszej szkoły zostały powołane na zgrupowanie Mazowieckiej Kadry Unihokeja Młodziczek, które odbędzie się w dniach 22-24.09.23 r. w Chudku!
Zosia Pazio, Aleksandra Grabowska i Lena Trzpil, które na co dzień trenują na zajęciach SKS w naszej szkole i reprezentują ją w rozgrywkach, zostały zauważone i docenione przez trenerów kadry wojewódzkiej, dzięki czemu będą mogły przez najbliższy weekend trenować w gronie najlepszych zawodniczek z całego województwa.
To wielkie wyróżnienie i wielki sukces naszych dziewcząt!
Serdecznie gratulujemy i życzmy powodzenia na zgrupowaniu!
Przemysław Jurewicz
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)30 Akcja Sprzątania Świata

Wszyscy uczniowie klas trzecich i Mały Samorząd Uczniowski wzięli udział w 30 Akcji Sprzątania Świata. Dnia 15 września pozbieraliśmy śmieci z terenu szkoły i ulic wokół naszej placówki. Pamiętaliśmy również o ważnych miejscach znajdujących się na terenie naszego miasta. Uporządkowaliśmy miejsce pamięci narodowej- Pomnik Powstańców z 1863 roku.
Koordynator: Elżbieta Jerzak, opiekun MSU: Elżbieta Rokicka

Wiecej »

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (8 votes cast)Higiena cyfrowa

Zapraszamy Rodziców na pierwszy darmowy webinar
Czym jest higiena cyfrowa
i w jaki sposób właściwie o nią zadbać.

Spotykamy się w poniedziałek 25 września o godzinie 19:00 do 20:30 na platformie Clickmeeting.
Tutaj link

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)Strona 1 z 3123